LUURA HAKKINDA

Hayalinizdeki Çocuk Odalarını Yaratıyoruz!

Luura olarak montessori yöntemini yani kişiye özel üretimi kullanarak çocuk odalarınızı tasarlamak üzere burdayız. Çocuk eğitiminde kullanılan montessori yöntemi ile markamızı birleştirerek çocuklara ihtiyaçlarına yönelik, hayal güçlerini geliştirecek ve daha aktif olabilecekleri alanlar sunmak için sizinle birlikte hareket etmek istiyoruz.

Üretimi sayılı firma tarafından yapılan ağaç kitaplık tasarımı ile sektörde yerimizi belli ettik ve bir çok özel tasarımla yolumuza devam ediyoruz. 4 yıllık bir firma olarak amacımız montessori yöntemi ile sunduğumuz ürün ve hizmet ile kalite ve konfordan ödün vermeden çocuğunuzun yaratıcılığını desteklemek, onlara özel gelişim alanı oluşturmak ve bunun yanında ebeveynler olarak sizlere bütçe dostu bir kuruluş olmayı amaçlıyoruz.

Luura ile kısa süreli kullanılan eşyalara bütçe ayırmak yerine uzun soluklu kullanımla çocuğunuzun gelişimine ayak uydurabilen, kullanışlı mobilyalara ve tekstil ürünlerine ulaşmak artık mümkün. Standart boyut ve ölçülerin yanında özel boyutlandırmalarımız ile hayal gücünüzü birleştirerek küçük mekanlarda bile son derece yaratıcı bebek ve çocuk odaları oluşturuyoruz. Her şeyden önce müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor üretim sürecini sizin istekleriniz doğrultusunda şekillendiriyoruz. Bünyemizde bulunan montessori bir parça ya da takımı tercih edebileceğiniz gibi tamamen size ait olan bir tasarımıda çalışabiliyoruz. Ürünlere istediğiniz desen ve kişi isminin işlenmesine kadar özgün çalışmalar yapabiliyoruz. Ürünlerimizden parça parça faydalanabildiğiniz gibi tamamını da takım halinde istediğiniz şekilde kullanımınıza sunuyoruz.

Ahşap ürünlerden tekstil ürünlerine bir çocuk odasına hizmet edecek bütün kategorilerdeki gereksinimleri bünyemizde kendi tasarımımız olarak bulunduruyoruz. Markamızın adı altında bulunan bütün ürünlerimizle çocuklarınız ve size en iyi hizmeti sunuyoruz. İstenen ölçülerde kişiye özel üretilen montessori yataklarla rahatlığı, ranzalarımızla alan kullanımını, marka adımızın bulunduğu bebek ve çocuk iç yataklarla da konforu vadediyoruz.  Yatak bariyeri ile güvenliği, bebek ve çocuk nevresim takımı, montessori nevresim takımı, bebek ve çocuk yorgan, montessori yorgan, bebek ve çocuk yastık, gibi tekstil ürünleri ile bu ürünlerdeki çeşitliliği ve ulaşılabilirliği mümkün kılıyoruz.  Çocuk odası dolap, şifonyer, komodin, çalışma masası, aktivite masası, çocuk  sandalyesi gibi mobilyalarla bebek ve çocuk odası düzenini kusursuz hale getiriyoruz. Anne sandalyesi ile kucağınızdaki sıcaklığı avize, abajur, lambader gibi çocuk odası aydınlatmaları ile birleştirerek sıcacık bir çocuk odası hazırlıyoruz. Halı, perde gibi çocuk odası tamamlayıcıları ile şıklığı ve çocuk dünyasını; oyun çadırı, oyuncak dolabı, öğrenme kulesi, uyku arkadaşı gibi yaratıcı bulunan çocuk odası ürünlerini marka ve web sitemizle beğeninize sunuyoruz.

Üretimlerimizde kalitemizden ödün vermiyor günümüzde sıklıkla kullanılan sunta, MDF’nin aksine  ham madde olarak tamamen ahşabı kullanıyoruz. Mobilya üretimimizde ahşap kullanmakla birlikte yorgan, nevresim takımı gibi tekstil ürünlerimizde de yüzde yüz pamuk güvencesini veriyoruz. Çocuklarınızı Luura çocukları olarak görüyor montessori yöntemi, ahşap ve pamuk ile onlara gelişimleri için güvenli, sağlıklı ortam sunuyoruz. Ayrıca müşterimizin taleplerini dikkate alan bir marka olarak sizler doğrultusunda üretimler yapıyoruz. Montessori yorgan gibi talep gören fakat çok üretimi olmayan  özel ürünleri müşterimiz adına marka olarak çalışıyoruz. Kendi üretimimiz olan montessori yatakların gereksinimi olan montessori yorganları üreterek tüketicimizin faydasını ön planda tutmaya özen gösteriyoruz.

Siz müşterilerimizim memnuniyeti için elimizden gelen hizmeti göstermeye gayret ediyoruz.  Tekirdağ, İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası için nakliye ve montaj hizmeti veriyoruz.